Výroba jednoduchých webových stránek

Tvorba internetových prezentací

V redakčním systému Joomla

Jistě jste již několikrát přemýšleli o tom, že by se vám líbilo mít vlastní internetové stránky.
Stránky kde by jste prezentovali svoji osobu, svoje záliby a nebo i třeba svoji pracovní nabídku.
Někteří z vás ale ještě toto přání neuskutečnilo a to jak z důvodu toho, že neví jak tyto stránky vytvořit, co je k tomu potřeba a taky většinou si každý myslí, že je to drahá záležitost. Tvorba webových stránek není ale vůbec složitá záležitost.

Začnu od konce. Tedy od ceny.

Na hostingu Wedos si nyní může doménu i hosting pořídit vlastně každý. Jejich cena která za neomezený hosting činí 25 Kč na měsíc ( tedy 83 haléřů na den), již určitě naláká každého k pořízení si vlastních stránek. I s DPH tedy pořídíte tento hosting za 1 korunu na den  a když budete mít štěstí a narazíte zrovínka na jejich super slevy tak se vám to podaří i za polovinu.

Stačí jen kliknout na po stranách běžící reklamní bannery a objednávat a objednávat :-) Tvorba webových stránek může začít.

 A teď ta druhá záležitost - vytvoření stránek.

Ne každý si samotný obsah dokáže vytvořit sám. Není to sice nic tak složitého pro vytvoření opravdu jednoduchých webových stránek, ale bez alespoň základních znalostí to každý hned tak nevytvoří. Proto vám předkládám tutu nabídku na vytvoření jednoduchých (simple web pages) internetových stránek a webových prezentací.

Stránky vytvářím jak v jednoduchém formátu formou *.html (statické stránky) nebo v redakčním systému (pro mě plně vyhovujícím systému Joomla). V redakčním systému si můžete vybrat ze spousty free šablon, které se dají upravit dle vašich potřeb, nebo se dá i šablona zakoupit za rozumné peníze a tutu šablonu zase upravit podle vašch představ. Výhodou je také, že si takto vytvořené stránky můžete potom sami spravovat, doplňovat a rozšiřovat. Třeba si nahrávat a doplňovat svoje fotogalerie a nebo zvřejňovat svoje vlastní články.

Pro restaurace, bary,pivnice a bufety lze stránky doplnit o restaurační menu. Malou ukázku najdete na vytvořených stránkách restaurace DejaVu Oldies.


Pokud vás tytu stručná nabídka na vytvoření jednoduchých internetových stránek oslovila, kontaktujte mě (e-mailem, kontaktním formulářem, knihou návštěv a ti co jsou zapojení tak i přes můj profil na Facebooku).
Na titulní stránce je galerie s odkazy na některé vytvořené "webovky" a rubrice PREZENTACE si můžete prohlédnou fotogalerii několika zhotovených internetových stránek a najdete zde i odkazy na některé již funkční webové stránky.
 
Nebojte se mě kontaktovat i v případě potřeby vytvoření i opravdu profesionálních webových stránek.

Zajistím vám kontak na opravdové profesionály.
 
Těším se na spolupráci.
 

poutnikNabízím využití a nebo k prodeji doménu www.pivniceupoutnika.cz využitelnou pro restaurace a pivnice čepující pivo Poutník.

Máte-li zájem o provozování domény nebo o její vlastnictví neváhejte mě kontaktovat.

 

Nejde o žádný spekulativní prodej. Doménu jsem zakoupil pro vytvoření stránek pro Pivnici u Putníka v Brně, ale později už nebyl od majitelů pivnice o internetovou prezentaci zájem. Tak jde spíše o její využití.

sexprivat

Nabízím využití a nebo k prodeji doménu www.sexprivat.eu využitelnou pro prezentaci erotických služeb.
 

Pro jednotlivé priváty a dívky lze vytvořit subdoménu ve tvaru:

divka.sexprivat.eu

 
Máte-li zájem o provozování domény nebo o její vlastnictví neváhejte mě kontaktovat.

Ukázka zhotovených webových stránek

Ubytování v Morkůvkách

Ubytování Morkůvky

Ubytování Brno

Ubytování Brno

Čalounictví BriMas

Čalounictví BriMas

TroFit

TroFit - posilovací stroje

Wellness For Love

Wellness For Love

Pavel Hincák - Trenér kulturistiky

Pavel Hincák - Trenér kulturistiky

KYJOV

Kyjov.cz

Vila Kyjov

Ubytování Kyjov

DJ  KAREL HEJL

DJ Karel Hejl

DejaVu Oldies Brno

DejaVu Spolek přátel oldies hudby Brno

Kosmetika BABOR

Kosmetika Babor

Rozmik

ROZMIK

U Sosny

Zahrada U Sosny

Gavei_cz

Gavei_cz